17.08.2017, 03:51

Головна » 2012 » Листопад » 6 » Розпочалась реєстрація на пробне ЗНО

Розпочалась реєстрація на пробне ЗНО

Розпочалась реєстрація осіб, які бажають взяти участь у пробному зовнішному незалежному оцінюванні - 2013
1 листопада 2012 року розпочалася реєстрація осіб, які бажають взяти участь у пробному ЗНО.
Реєстрація триватиме до 30 листопада 2012 року.

Детальну інформацію щодо порядку реєстрації розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання.
Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов та технології проведення тестування, відповідно до яких буде проведено основну сесіюЗНО-2013.
Участь у пробному тестуванні є добровільною, а його результати не використовуватимуться для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.
Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання можуть бути особи, які впродовж листопада пройдуть процедуру реєстрації та здійснять оплату послуг регіональних центрів оцінювання. Вартість пробного ЗНО з одного предмета у 2013 році складає 89 грн.
Реєстрація на пробне тестування триває з 1 до 30 листопада на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.
Для реєстрації своєї участі у пробному ЗНО учасник має відвідати сайт центру оцінювання якості освіти свого регіону та виконати необхідний алгоритм дій, що є необхідною умовою процесу реєстрації.
Підтвердженням факту реєстрації для участі у пробному ЗНО є квитанція про сплату вартості послуг, що необхідно здійснити після реєстрації.
У березні 2013 року зареєстровані учасники зможуть роздрукувати запрошення (реєстраційну картку) для участі в пробному тестуванні.
Учасники пробного ЗНО зможуть скласти тести протягом двох тестових днів - 23 та 30 березня 2013 року. Протягом одного дня учасник матиме можливість скласти тільки один тест за запропонованим переліком.
23 березня будуть проведені тестування з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської.
30 березня абітурієнти матимуть можливість скласти пробне ЗНО з математики, історії України, хімії, географії, світової літератури.
Інформацію про місце проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник зможе дізнатися у березні 2013 року.
Результати пробного тестування будуть самостійно визначені учасниками. З цією метою після закінчення часу, відведеного для роботи з тестом, учасники отримають інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами нарахування тестових балів.
Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти.

За інформацією УЦОЯО
Переглядів: 296 | Додав: ossar | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.