23.09.2017, 06:01

Головна » 2013 » Березень » 31 » 29 березня 2013 р.

29 березня 2013 р.

Цього тижня в нашій школі відбувся семінар приурочений річниці визволення міста Проскурова (Хмельницького) від фашистських загарбників. На зустрічі були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни та вчителі історії міста. Всі учасники відвідали музей Бойової слави Великої Вітчизняної війни. Фотозвіт можна переглянути на сайті http://hphm.at.ua/ .

Переглядів: 358 | Додав: ossar | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.