29.03.2024, 15:50

23 лютого 2010р.

Щиро вітаємо вас із справжнім чоловічим святом, історія якого сягає початку минулого століття, - Днем захисника Вітчизни! 23 лютого – визначна дата для всіх чоловіків, хто колись мав честь носити погони і військову форму, а також – для всіх жінок, які з тривогою і гордістю чекали на повернення з лав Збройних сил своїх синів, братів, коханих. Ми виросли з цим святом, дорослішали й мужніли, беручи за приклад історію свого народу та його найкращих представників. Попри зміну часів і політичних систем, нині 23 лютого, як і десятиліття тому, асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині. Тому сьогодні наш сайт та гурток "Історична дата" вітає весь славний колектив нашої школи, гостей та користувачів сайту зі святом. Здоров’я, витримки й нових фахових висот, щастя і родинного затишку кожному з вас!
З повагою адміністрація сайту.

14 лютого 2010р.

Вітаємо всіх з Днем Святого Валентина !!!

Фото: http://paromat.ua

9 лютого 2010р.

На cторінці "Документація..." розміщено Наказ МО про врахування середнього бала атестата та методику його вирахування, завдання для проведення державної підсумкової атестації у 2009/2010 навчальному році в 9-х класах загальноосвітніх навчальних закладів та інші документи.

1 лютого 2010р.

УВАГА !!! Зустріч випускників відбудеться 5 лютого 2010 року в приміщені школі.Початок - о 18.00 годині. Через вибори Президента України (актовий зал задіяний для цієї події), зустрічатиметесь в класах, в яких навчались.

З Новим роком !!!

Дай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай родина ваша процвітає,
З чудовим святом, радості і мрій
Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

14 грудня 2009р.

Часто в нашій школі проходять правові конкурси, змагання, семінари. Ось і сьогодні педагог - організатор Мельник Людмила Олександрівна організувала брейн - ринг серед 9 - х класів. Змагання пройшли напружено та цікаво. Учні показали гарні знання та навички. Фотографії із цього змагання можна подивитись в фотоальбомі.

6 грудня 2009р.

Вітаємо всіх наших хлопців з Днем Збройних Сил України !!!

Автор картини з пера та пуху: Спірякіна Віра

16 листопада 2009р.

Скоро Новий рік. А там і ЗНО. Куди піти вчитись? Такі думки виникають в багатьох сьогодні. Можливо, ми Вам допоможемо. Скористайтесь інформаційною системою "Конкурс". В ній можливо знайти всі навчальні заклади України. Бажаємо удачі!!!

УВАГА !!!

Продовжується реєстрація на пробне ЗНО. На цій сторінці можна зареєструватись, а взнати його вартість тут. Реєстрація закінчується о 24:00 годині 15 грудня 2009р та здійснюється через мережу Internet. Проводитися пробне ЗНО буде 13 та 20 березня 2010 року.
Адреси пунктів реєстрації учасників ЗНО - 2010.
Фото: http://dnevnik.bigmir.net/article/644803.

30 жовтня 2009р.

З 2 листопада до 23 листопада 2009 року в навчальних закладах Хмельницького КАРАНТИН :(((.

НА НАВЧАННЯ - 23 ЛИСТОПАДА 2009 року !!!

Перехід на сторінку  1 2 3 4 5 6 7