20.04.2024, 14:26

22 жовтня 2009р.

В жовтні ми відзначаємо два особливих дні - День козацької слави та Визволення України від німецько - фашистських загарбників. На честь їх і відбувся у нас школі День козацької слави, який розробили та провели учасники гуртка "Історична дата" під керівництвом вчителя історії та правознавства Рудого О.В. Учні показали свою майстерність в різноманітних конкурсах.А після них - нагороди та різноманітні номінації. Фотографії із заходу можна подивитись в фотоальбомі.

6 жовтня 2009р.

Триває в нашій школі Декада правознавства. Учні взнають про нові закони, правозначні спеціальності, ... . А сьогодні для старшокласників пройшла конференція "Непорушність прав і свобод громадян України" під час якої обговорили питання, які найбільше їх хвилюють.
Одинадцятикласники Параскевашвілі Г.,Рикун А.,Рикун В.,Рудий О.,Усатий А. підготували цікавий матеріал з яким ознайомили присутніх.

4 жовтня 2009р.

Як різні діти є у школі,
Так кольори ось цих троянд.
І ви до кожного з любов'ю
Звертаєтесь:"Мій рідний клас!".
А жовтень пензлем вже малює
Всі барви осені "горять",
А Ваші душі не черствіють
Хоч інколи в очах " іскри горять ".
Тож дай здоров'ячка Вам, Боже,
Слухняних, добрих діточок,
Бо в свято згадувати негоже
Наших дитячих помилок.

Автор: Мирослава

Вітаємо працівників освіти з професійним св`ятом !!!

26 вересня 2009р.

Вітаємо хмельничан з Днем Міста !!! В честь св`ята учні школи підготували виставку своїх робіт. З де - якими із них Ви можете ознайомитись на нашому сайті.
Фото: Malinka

10 вересня 2009р.

Стало традицією в нашій школі проводити зустрічі з різними цікавими людьми. Учні взнають багато нового та корисного. Сьогодні відбулась зустріч 10 - в та 11- а класів з працівниками бібліотеки № 13 та органів юстиції.

4 вересня 2009р.

Розміщуємо перші параграфи підручників для 9 класу. Зареєстровані користувачі можуть закачати різні їх варіанти по цьому посиланню.

3 вересня 2009р.

Перейшовши по цьому посиланню Ви можете одночасно перебувати на своїх сторінках на ОДНОКЛАСНИКАХ та ВКОНТАКТІ.

1 вересня 2009р.

Ось і закінчилось чарівне літо. Школа знову відкрила двері для своїх учнів. Сьогодні в нашій школі пройшла урочиста лінійка.

31 серпня 2009р.

На прохання наших користувачів розміщуємо в розділі "Документація, програми,..." особливості ЗНО 2010 року.

25 серпня 2009р.

Навчальний 2009 - 2010 рік розпочнеться 1 вересня і триватиме до 30 травня 2010 року для 1-4 класів, 18 червня 2010 року для 10 класів та до 21 червня 2010 року для 9 та 11 класів.
1 семестр триватиме з 1 вересня по 25 грудня 2009 року.
2 семестр - з 11 січня по 29 травня 2010 року.
Канікули:
26 жовтня - 31 жовтня 2009 року;
26 грудня 2009 року - 9 січня 2010 року;
22 березня - 31 березня 2010 року.
Бажаємо всім успіхів !!!

25 серпня 2009р.

Ось і закінчується чудова пора канікул.Ви відпочили, набрались сил і буде приємно бачити веселі посмішки 1 вересня о 09.00 годині у нашій школі на св`ятковій лінійці.
Фото: листівка СРСР.

Перехід на сторінку  Перехід на сторінку  1 2 3 4 5 6 7