26.04.2024, 23:29

24 серпня 2009р.

Сьогодні особливий день для всієї України. 18 років тому вона здобула незалежність. За 18 років виросло нове покоління українців. Саме вони підхоплять прапор Незалежності із рук тих, хто її здобув. Саме їм вершити долю самої кращої країни світу. Ми вітаємо всіх із повноліттям нашої Держави !!!
Фото з сайту: http://electric.org.ua

23 серпня 2009р.

Вітаємо Вас з Днем Державного Прапора України !

5 серпня 2009р.

Тепер Ви можите легко зберігати відео із YouTube, Rutube, Mail.Ru, ВКонтакте та інших серверів. Для цього помістіть в адресну стрічку ( на фото обведено червоним ) замість адреси сторінки цей скрипт:

З`явиться вікно агента для скачування. Натисніть "Скачать" і залишиться зберегти потрібне на комп`ютері.

8 липня 2009р.

Сьогодні - святих благовірних Петра і Февронії, які жили в XII - XIII ст. Вони вважаються заступниками шлюбу. В Росії відзначають День Сім`ї, любові та вірності. Вітаємо з цим св`ятом наших користувачів та гостей з Росії, а також всіх, хто читає цю новину. Щоб ніколи Вас не покидали Любов, Вірність, Кохання, Щастя.
Фото з сайту: http://community.livejournal.com

28 червня 2009р.

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію.
Вітаємо з Днем Конституції України !

26 червня 2009р.

Ось і промайнуло одинадцять років у школі. Непомітно, цікаво... . А сьогодні прийшла пора прощатись із нею. Наші випускники отримали атестати про закінчення середньої школи. А вже завтра будуть мрії про нове навчання, про нове життя. Хай вам щастить у ньому, дорогі наші. Незабувайте школу - тут вам завжди раді.
Фото у фотоальбомі.

Перехід на сторінку  Перехід на сторінку  1 2 3 4 5 6 7