16.04.2024, 19:19

22 червня 2009р.

22 червня - День Скорботи й вшановування пам'яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України № 1245/2000 від 17 листопада 2000 року в цей день відзначається в державі як День Скорботи й вшановування пам'яті жертв війни в Україні. Для України ціна війни з фашизмом становила від 8 до 10 мільйонів людських втрат, великі економічні збитки.

19 червня 2009р.

Ось і настав день, коли із школою прощаються наші дев`ятикласники. Сьогодні вони отримали свій перший документ про освіту.

17 червня 2009р.

Вітаємо !!! Дивіться новину.

10 червня 2009р.

Викладаємо в форматі pdf відповіді ДПА - 2009 року з:
- історії України;
- Української мови;
- математики;
- англійської мови;
- хімії.

9 червня 2009р.

Настя чекає на Вашу допомогу.

5 червня 2009р.

Продовжується Державна підсумкова атестація в Україні. Бажаємо успіхів всім, хто приймає в ній участь. Учням - відмінно, а вчителям - приємних вражень від їх знань.
На фото: важко та цікаво здавати історію в 9 класі. Але нічого не боїться учениця 9 - в класу Олена Маліновська.

1 червня 2009р.

Сьогодні в школі розпочалась літня практика. Фотографії можна подивитись в фотоальбомі.

1 червня 2009р.

Вітаємо з Днем захисту дітей !!!

Фото: http://prikolnoe.info

29 травня 2009р.

Цього року в школах України прослухали Останній дзвоник 704 тисячі випускників 9 та 11 класів. За традицією наприкінці травня проходила урочиста лінійка.
Сьогодні вона відбулась і в нашій школі.

28 травня 2009р.

Завершився Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру 2009".

27 травня 2009р.

З сьогоднішного дня адміністрація сайту здійснює перевірку всього сайту на наявність вірусів. Ми робимо все, щоб Ви були впевнені в безпеці нашої співпраці.

26 травня 2009р.

Ви ще не вирішили куди поступати ? Вам важко зробити вибір ? Тільки для Вас ми знайшли в інтернеті цікаву сторінку. Можливо саме на ній вирішиться подальша доля випускника ? Інформаційна система "Конкурс".

Перехід на сторінку  1 2 3 4 5 6 7