18.04.2024, 13:52

23 травня 2009р.

Фото з сайту ukrfoto.net
Сьогодні в областному музично-драматичному театрі ім. Петровського був проведений концерт для прикордонників-випускників. Їх також привітали представники нашої школи.

23 травня 2009р.

Залишились лічені дні до випускного вечора. Цей день для всіх колишніх учнів незабутня подія. Але підготовка до нього - важкий, а інколи тернистий шлях. Допомогти зробити вибір - наше завдання. Спеціально для дівчат наводимо ідеї дизайнерів. Надіємся, що те, що Ви побачите, надихне та допоможе.

21 травня 2009р.

Сьогодні учні нашої школи привітали батьків на зборах - концерті. Із захопленням спостерігали глядачі за концертними номерами своїх дітей.
Подяка за інформацію та фотографії кореспонденту сайту Malinka. Інші фотографії - в фотоальбомі.

21 травня 2009р.

Вітаємо Ліпінського Віктора ( 9-в клас ) із ПЕРЕМОГОЮ у Всеукраїнському конкурсі "Податки очима дітей - 2009" організованим Податковою Державною Адміністрацією. Керівник проекту - Атаманчук Олександр Іванович.

20 травня 2009р.

Последний раз звучит для вас звонок-
Звонок надежды и звонок прощанья.
И приближаются минуты расставанья,
А перед вами тысячи дорог.
Но детству в жизни свой отпущен срок.
Пусть солнце светит в небе как и прежде.
Для вас в последний раз звенит звонок-
Звонок прощанья и звонок надежды!

Залишилось ще небагато днів, і продзвенить дзвінок, сповіщаючи про закінчення чергового навчального року. Для одних учнів розпочнеться весела пора канікул, а для інших - напружена пора вступу в інші навчальні заклади.
В 1 - 4 класах навчання завершиться 25 травня;
в 5 - 11 - 28 травня.
Підсумкова атестація:
9 класи - з3 по 20 червня;
11 класи - з 6 по 22 червня.
29 травня - Останній дзвоник;

Для підготовки до атестації проводяться
консультації

17 травня 2009р.

Ось уже двадцятий рік, кожної третьої неділі травня світова громадськість відзначає Всесвітній день пам’яті людей, померлих від СНІДу. Пандемія СНІДу забрала життя майже 25 мільйонів людей, із них – близько 2-х мільйонів – діти. Майже 42 мільйона людей у світі є ВІЛ-позитивними. В Україні нараховується 544 505 осіб інфікованих ВІЛ. На жаль, ця кількість збільшується на 208 щоденно.
Сьогодні в нашому місті вшановували пам`ять таких людей.
На фото: хмельничани - учасники дійства запалюють свічки пам`яті по померлих від СНІД.

16 травня 2009р.

Проходять роки... Сьогодні Ви учні, а завтра - батьки. Але всіх навчали вчителі. Заходьте на форум та пишіть про улюблених вчителів.

15 травня 2009р.

Нас можна знайти пошуковими системами :)

Перехід на сторінку  1 2 3 4 5 6 7