28.06.2017, 14:13

Плагіат

Гра "Знайдіть різницю".
плагіат; ч. (лат.) привласнення авторства на чужий твір науки, літератури, мистецтва або на чуже відкриття, винахід чи раціоналізаторську пропозицію, а також використання у своїх працях чужого твору без посилання на автора. -http://www.rozum.org.ua/index.php?a=term&d=18&t=26678-.
контрафакція
; ж. (контра... і лат., роблю) самовільне відтворення або розповсюдження твору без дозволу автора. - там же-

Стало традицією, що із мого сайту крадуть матеріали. Нещодавно я домігся видалення фотографій із Дня Перемоги ось цих із майбутнього офіційного сайту нашої школи, а на наступний день там же знову вкрадене із сайту "sc7.at.ua".
Побробуйте знайти щось різне:

Фотографія з мого сайту ( і я є її автором ):

та її "сестричка" із майбутнього офіційного сайту:

Певно ліньки було стерти водяний знак - тому і заліпили його орденською стрічкою.

А що думаєте Ви? Пишіть у форумі.

А це, що б не звинувачували в наклепі: