24.10.2017, 11:36

!!!
Сьогодні Вівторок, 24.10.2017
Вітаємо Вас на сайті про школу номер 7 міста Хмельницького. *** Приветствуем Вас на сайте о школе номер 7 города Хмельницкий. *** Welcome to the site about school number 7 of Khmelnitsky city. *** Witamy na stronie szkoły na numer 7 miasta Chmielnicki. *** ברוכים הבאים לאתר של בית הספר המספר 7 בחמלניצקי. *** Вітаем Вас на сайце аб школе нумар 7 горада Хмяльніцкага. *** Willkommen auf der Webseite auf der Schule Nr. 7 Stadt Chmelnizki. *** Bienvenue sur le site de l'école numéro 7 ville de Khmelnitsky. *** Benvenuti nel sito della scuola al numero 7 della città di Khmelnitsky. *** Bienvenido al sitio en la escuela número 7 de la ciudad de Khmelnitsky. *** Bine ati venit pe site-ul pe şcolii numărul 7 oraş de Khmelnitsky. *** Laipni lūgti vietā skolas numurs 7 pilsēta Khmelnitsky. *** Sveiki atvykę į mokyklą numeris 7 miesto Chmelnyckio svetainėje. *** Добродошли на сајт на школу број 7 Град Кхмелнитски. *** Vitajte na stránkach o škole číslo 7 mesto Khmelnitsky. *** Tervetuloa koulussa numero 7 kaupunkiin Khmelnitsky. *** Dobro došli na stranice o školi broj 7 grada Khmelnitsky. *** Xoş Khmelnitsky məktəbi sayı 7 şəhər üzrə saytına. *** Bem-vindo ao site sobre a escola da cidade de Khmelnitsky número 7. *** Tere tulemast saidile kooli number 7 linna Hmelnitski. *** Vítejte na stránkách o škole číslo 7 město Khmelnitsky. *** Välkommen till webbplatsen på skola nummer 7 staden Khmelnitsky. *** Vіtaєmo du på saytі pro shkolu nummer 7 mіsta Hmelynitsykogo.

Проголосуйте за наш сайт в розділі "Лучший школьный сайт", або по прямому посиланню.

8 березня 2013 р.

Дорогі Жінки! Прийміть найщиріші вітання з 8 Березня!
У цей весняний день ми висловлюємо вам слова захоплення і любові, поваги і подяки!
Все, що в житті роблять чоловіки, вони роблять для вас і заради вас. А ви даруєте нам головне – життя, кохання і натхнення.
Хай нова весна дарує вам радість, впевненість, щастя і любов!

Переглядів: 391 | Додав: ossar | Дата: 08.03.2013 | Коментарі (0)

27 лютого 2013 р.

Стало доброю традицією проводити в нашій школі День Самоврядування. Ось і сьогодні учні школи стали і Адміністрацією, і вчителями.

На фото:заступник директора Свирида Юля

Переглядів: 433 | Додав: ossar | Дата: 27.02.2013 | Коментарі (0)

23 лютого 2013 р.

Переглядів: 384 | Додав: ossar | Дата: 23.02.2013 | Коментарі (0)